na swiezym powietrzu

B U G G Y G Y M   -   A K T Y W N Y   S P A C E R

Aerobik z wózkiem i bobasem na świeżym powietrzu. Kompilacja ćwiczeń aerobowych, wzmacniających, strechingu w różnym tempie, co składa się na pełnowartościowy trening ogólnorozwojowy. Ćwiczenia przeprowadzane są stacjonarnie i w ruchu. BuggyGym przeprowadzamy w parkach, co daje nam możliwość ćwiczenia przy drzewach, ławkach, na schodach itp. Czas treningu 60 min.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla dziecka?: kocyk, ulubioną zabawkę, opcjonalnie chusta lub nosidło , wszystkie inne akcesoria, które standardowo zabierasz na spacer.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla dziecka?: kocyk, ulubioną zabawkę, opcjonalnie chusta lub nosidło , wszystkie inne akcesoria, które standardowo zabierasz na spacer.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla siebie?: wygodny strój sportowy nie krępujący ruchów, sportowe buty, woda do picia, koc lub mata.


 

N O R D I C   W A L K I N G   Z   B O B A S E M

Marsz ze specjalnymi kijami angażujący do pracy wszystkie partie ciała. Zajęcia przeprowadzane na świeżym powietrzu z wykorzystaniem nosideł lub chust, w które zamotane jest dziecko. Czas treningu 60 min.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla dziecka?: nosidło lub chusta*, ulubioną zabawkę, ciuszki na przebranie.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla siebie?: kije do nordic walking*, wygodny strój sportowy nie krępujący ruchów, sportowe buty, woda do picia.

*istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu u instruktorki

na basenie

A Q U A   B A B Y

Oswajanie z wodą oraz nauka pływania dla dzieci i niemowląt od 3-ego miesiąca życia. Zajęcia przeprowadzane na basenie szkolnym z wodą o podwyższonej ciepłocie do 30/31 stopni Celsjusza. Zajęcia przeprowadzane są w formie zabawy z wykorzystaniem dużej ilości gadżetów i zabawek przystosowanych do środowiska wodnego. Zajęcia dla dziecka i jednego rodzica / opiekuna. Czas zajęć 30 min.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla dziecka?: pieluszka do pływania, strój kąpielowy (jeśli dziecko używa), klapki (jeśli dziecko już chodzi), ręcznik, mydło pod prysznic, jedzenie.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla siebie?: strój kąpielowy, czepek, klapki pod prysznic, ręcznik.

 
 

na sali

A E R O B I K   Z   B O B A S E M

Ćwiczenia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej w towarzystwie bobasa. Treningi podzielone są na 2 części – szybszą aerobową, gdzie bobas przebywa w specjalnie przeznaczonym dla niego miejscu i wolniejszą wzmacniającą, w której dziecko bierze czynny udział. Na zajęciach nierzadko wykorzystywane są nosidła lub chusty, które dostępne są do wypożyczenia u instruktorki. Czas treningu 60 min.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla dziecka?: kocyk, ulubioną zabawkę, ciuszki na przebranie.

Co trzeba zabrać na zajęcia dla siebie?: wygodny strój sportowy nie krępujący ruchów, sportowe buty, woda do picia, ręcznik lub mata.


 

K L U B   R O D Z I C A

Spotkania „przy kawie i herbacie” z warsztatami i pogadankami tematycznymi w tle. Swobodna forma spotkań sprzyja integracji mamom i dzieciom. Na zajęcia zapraszani są goście: dietetycy, logopedzi, kosmetyczki, doradcy biznesowi, rehabilitanci etc, którzy dzielą się wiedzą. Inną formą spotkań są warsztaty tematyczne, na których własnoręcznie wykonywane są np. zabawki i artykuły dla dzieci, ozdoby świąteczne itp. czas zajęć 2 godziny.

Co trzeba zabrać na zajęcia?: obuwie zmienne dla siebie i dziecka, inne rzeczy*

*ogłaszane każdorazowo co tydzień


Z A J Ę C I A   R U C H O W E   D L A   C I Ę Ż A R N Y C H

Ćwiczenia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej z elementami treningu aerobowego i wzmacniającego. W ćwiczenia fizyczne wkomponowane są pozycje porodowe, ćwiczenia mięśni dna miednicy, nauka oddychania, co wszystko niezwykle przydaje się podczas porodu. Czas zajęć 60 min.

Co trzeba zabrać na zajęcia? wygodny strój sportowy, wodę do picia, ręcznik, zaświadczenie od lekarza ze zgodą na uczestnictwo w zajęciach.