kiermasz_na_www

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kiermaszu przy ul. Leczkowa 27 (Gdańsk- Wrzeszcz) organizowanego przez Fundację „My to mamy” oraz Kościół Chrześcijan Baptystów- II Zbór w Gdańsku. Kiermasz ma przede wszystkim na celu integrację społeczności lokalnej oraz budowanie relacji społecznych. W trakcie kiermaszu organizowane będą atrakcje dla dzieci m.in. puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy i innych. Dostępne będą również domowe ciasta, kawa oraz herbata (za „co łaska”). Nie zabraknie również pogody ducha i uśmiechów na twarzy 🙂

— AKCJA CHARYTATYWNA —

Podczas kiermaszu będzie możliwość przekazania rzeczy na rzecz samotnych matek
(Dom dla samotnych Kobiet oraz Matek z dziećmi przy ul. Kochanowskiego Gdańsk- Wrzeszcz)

— O P Ł A T Y —

KUPUJĄCY wejście darmowe;
SPRZEDAJĄCY opłata 10 zł gotówką w dniu wydarzenia

Osoby chętne do wystawienia rzeczy na kiermaszu prosimy o kontakt na maila: info@mytomamy.pl oraz zapisy na kiermasz http://jesiennykiermasz.evenea.pl/

Fundacja ze swojej strony zapewnia Państwu stanowisko do sprzedaży, prosimy jednak o zabranie ze sobą rzeczy potrzebnych do ekspozycji towaru jak np. wieszaki, sznurki, pojemniki- wszystko, co pomoże w dobrym zaprezentowaniu Państwa towaru.

— R E G U L A M I N —

1. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu jako SPRZEDAWCA proszone są o wysłanie zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem na maila: info@mytomamy.pl . Tylko osoby, które dokonają zapisów do dnia 02.10.2015r., będą mogły sprzedawać swoje rzeczy.
2. Sprzedający uiszcza opłatę 10 zł gotówką w dniu wydarzenia przed rozpoczęciem sprzedaży.
3. Osoby chcące tylko KUPOWAĆ, nie muszą dokonywać zapisów na wydarzenie.
4. Ubrania będziemy prezentować na stołach, na wieszakach, linkach, krzesłach. W miarę możliwości weź wieszaki – przydadzą się!
5. Sprzedajemy ubrania, sprzęty, dodatki, zabawki, akcesoria- wszystko co nadaje się do użytku.
6. Eksponowane rzeczy muszą być w dobrym stanie, za co odpowiedzialny jest sprzedający.
7. Ceny za poszczególne produkty nie są narzucane, ustala je sprzedający.
8. Organizator akcji nie ponosi odpowiedzialności za nieudane transakcje. Wszelkie reklamacje dot. kupionych rzeczy należy zgłaszać bezpośrednio do sprzedającego.